اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ WKU افغانستان تحت عنوان جام هم پذیری در روز جمعه ۱۶ حوت ۱۳۹۸


اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ WKU افغانستان تحت عنوان جام هم پذیری در روز جمعه ۱۶ حوت ۱۳۹۸ با اشتراک بیش از صد فایتر در چهار رده سنی در کمپ ورزشی شهید روح الله نبی زاده شهر کابل برگزار گردید.
این دوره از مسابقات با مدیریت استاد محمدضیاء رحیمی نایب رئیس کیک بوکسینگ WKU افغانستان و داوران و مربیان فعال سبک و همکاری هیئت رهبری فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان (زون غرب) برگزار شد.
شایان ذکر است که حضور سبز ریاست محترم فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان استاد دستگیر پنجشیری که خود از قهرمانان بین المللی و شایسته کشور است، در این دوره از مسابقات بسیار تاثیرگذار بود و به قهرمانان و ورزشکاران حاضر در مسابقات روحیه داد. ایشان در صحبت های خود ورزشکاران و مسئولین سبک کیک بوکسینگ WKU کشور را مورد تقدیر و ستایش قرار داد و رشد و پیشرفت چشمگیر ورزش را در کشور نشان از وحدت و صلح دانست و حمایت همه جانبه ی خود را از مسابقات، استاژها،آزمون ها و برنامه های آموزشی آینده ی این سبک قدرتمند کشور اعلام نمود
استاد خداداد جعفری رئیس و بنیانگذار سبک کیک بوکسینگ WKU افغانستان نیز در پیامی از کلیه مسئولین و مربیان سبک بخصوص استاد محمدضیاء رحیمی و استاد محمدانور نبی زاده مسئول کمپ ورزشی شهید نبی زاده و دیگر مسئولین و دست اندرکاران پرتلاش کیک بوکسینگ WKU کشور صمیمانه قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *