اشتراک تیم کیک بوکسینگ WKU افغانستان در مسابقات جهانی 2019 هنررزمی توکی ما ایران – البرز

مسابقات جهانی ۲۰۱۹هنرهای رزمی< تو کی ما> به میزبانی کشور ایران ،استان البرز در چهار رده سنی دو بخش آقایان و بانوان در مورخ ۹۷/۱۲/۳ لغایت ۹۷/۲/۵ با حضور کشورهای ایران،افغانستان،پاکستان،آذربایجان،گرجستان،روسیه،ترکیه،بلاروس،اوکراین وسوریه برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با حضور تیم ملی کشورمان افغانستان به سرپرستی استاد خدادادجعفری نماینده رسمی فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان در ایران همراه بود .
در بخش آقایان با مربیگری استاد سید موسی سلطانی موفق به کسب ۵ مدال طلا ، ۳ نقره و ۱ برنز شدند.
همچنین در بخش بانوان به مربیگری خانم گوهر محمدی ۱ مدال نقره و ۴مدال برنز حاصل شد، اسامی این افتخار آفرینان به شرح ذیل می باشد:

در بخش آقایان؛ جاوید محمدی،علی سلطانی ،سید محمد محسن موسوی،خدادادجعفری و بنیامین حسنی مقام اول (طلا) و روح الله فاضلی،اسماعیل حسینی ومحمدطاها پناهی مقام دوم(نقره) و
سلمان روشن به مقام سوم(برنز) دست یافتند.

در بخش بانوان نیز خانم ها؛ منیره تاجیک مقام دوم(نقره)،راضیه عیوضی،معصومه رضایی،زهرا رضایی وسمیه خاوری به مقام سوم(برنز)دست یافتند.

این در حالیست که در طی مراسم سمینار و کنفرانس مطبوعاتی بین المللی این دوره از بازیها گرند مستر خداداد جعفری از طرف ریاست سازمان جهانی هنرهای رزمی تو کی ما به سمت مسئول روابط بین الملل این سازمان انتصاب گردید.
این پیروزی و افتخار آفرینی را به مردم قهرمان پرور افغانستان و جامعه ورزشی خصوصا مسئولین تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک افغانستان تبریک عرض مینمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *